NIST - powrót do strony głównej
Z lewej strony ozdobny napis Niepodległa po prawej stronie drukowanymi literami napis: Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Strona główna » Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne


Szkolenie - „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego” - 5 października 2016 r.

5 października 2016 r. w Wałczu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego dotyczące tematyki „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego”

Szkolenie - „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego” - 3 października 2016 r.

3 października 2016 r. w sali konferencyjnej Centralnego Ośrodka Sportu  Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku odbyło się szkolenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego dotyczące tematyki „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego”

Szkolenie - „Jak stworzyć dobry statut jst?” - 29 września 2016 r.

29 września 2016 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie odbyło się szkolenie „Jak stworzyć dobry statut jst?”

Szkolenie - „Pomoc publiczna w pracy urzędnika samorządowego” - 22 września 2016 r.

22 września 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Redzie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego dotyczące tematyki „Pomoc publiczna w pracy urzędnika samorządowego”.

Szkolenie - „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego” - 20 września 2016 r.

20 września 2016 r. w Dobieszkowie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego dotyczące tematyki „Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego”.

Szkolenie - „Nowe rozwiązania i możliwości wprowadzone przez Ustawę Krajobrazową” - 14 września 2016 r.

14 września 2016 r. w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, przy ul. Walki Młodych 9 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego przeprowadził bezpłatne szkolenie nt. „Nowe rozwiązania i możliwości wprowadzone przez Ustawę Krajobrazową”.

Szkolenie - „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” - 13 września 2016 r.

13 września 2016 r. w Sławie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego dotyczące tematyki „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”.

Szkolenie - „Co zmienia fundusz sołecki i czy można wydać go lepiej?” - 29 sierpnia 2016 r.

29 sierpnia br. w Plichtowie (Gmina Nowosolna) odbyło się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wraz z Urzędem Gminy Nowosolna szkolenie „Co zmienia fundusz sołecki i czy można wydać go lepiej?”.

Szkolenie - „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” - 19 lipca 2016 r.

19 lipca br. w Ostromecku odbyło się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego ostatnie szkolenie dotyczące tematyki „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”

Szkolenie- „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” - 12 lipca 2016 r.

12 lipca br. w Ostromecku odbyło się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego kolejne szkolenie nt. „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”

Szkolenie - „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” - 5 lipca 2016 r.

5 lipca br. w Kliczkowie odbyło się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego kolejne szkolenie nt. „Centralizacja rozliczeń VAT a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”

Warsztaty - „Nowelizacja prawa zamówień publicznych, a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” - 22 czerwca 2016 r.

22 czerwca br. w Zakroczymiu odbyły się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego warsztaty pt. „Nowelizacja prawa zamówień publicznych a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”.

Szkolenie- „Praktyczne aspekty tworzenia centrów usług wspólnych” - 20 czerwca 2016 r.

20 czerwca br. w Kaliszu Pomorskim odbyły się zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego warsztaty pt. „Praktyczne aspekty tworzenia centrów usług wspólnych”.

Szkolenie - „Nowelizacja prawa zamówień publicznych, a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych”

16 czerwca br. odbyło się szkolenie „Nowelizacja prawa zamówień publicznych, a tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych” zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie.

Praktyczne aspekty tworzenia regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie.

6 czerwca 2016 r. w Dobieszkowie odbyło się szkolenie „Praktyczne aspekty regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie, jako instrument prawny służący prawidłowej realizacji zadań zakresu utrzymania czystości i porządku w gminie”, zorganizowane przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego oraz Urząd Wojewódzki w Łodzi.

Szkolenie w Uniejowie - CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH - 23 maja.

Wraz z Urzędem Miasta w Uniejowie dziękujemy za udział w szkoleniu „Praktyczne aspekty tworzenia centrów usług wspólnych” organizowanym przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, które odbyło się 23 maja o godz. 11:00 w Sali Rycerskiej Zamku w Uniejowie.

Szkolenie - „Profilaktyka zdrowotna w samorządzie - co pacjent o swoich prawach wiedzieć powinien” - 5 grudnia 2019 r. - Olsztyn

5 grudnia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Profilaktyka zdrowotna w samorządzie - co pacjent o swoich prawach wiedzieć powinien”. Organizatorem wydarzenia był Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego oraz Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Szkolenie Centra Usług Wspólnych w Kętrzynie, 26 kwietnia 2016 r.

Wraz z władzami Powiatu Kętrzyńskiego serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu „Praktyczne aspekty tworzenia centrów usług wspólnych”.

PIERWSZE SZKOLENIE W NIST

17 grudnia br. w siedzibie NIST w Łodzi odbyło się pierwsze szkolenie. Temat „Gospodarka Finansowa JST“ zgromadził radnych województwa łódzkiego.

1-20   ...   261-280   281-300   301-319  
kontakt
Facebook
Twitter
Youtube
BIP
 
rss

Copyright © 2023 Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego